ERITELLIMUSED

VÄIKESED MUUDATUSED

Väga raske on ennustada, millist stiili meie kliendid eelistavad. Seega pakume oma kollekstiooni toodetele väikeseid muudatusi kliendi valikul. Kui sulle meeldib toode aga eelistad teistsugust värvi, materjali, sinu suurus on otsas, eelistad rohkem kinnisemat/lahtisemat mudelit - kirjuta meile Instagram DM või Messenger. Need väikesed muudatused tulevad ilma lisakuludeta kuid võtavad kauem aega, et valmistada. Ole truu iseendale:)

ERITELLIMUSED VÕISTLUSTELE VÕI ESINEMISTELE

Sirencat brand õmbleb ka eritellimusel riideid võistlustel osalemiseks või erinevatele esinemistele! Huvi korral võib kirjutada Instagram või Facebook Messenger!
Mida arvestada kui soovid endale võistlustele individuaaltööna õmmeldud kostüümi:

  • Eritellimustööd võistluskostüümidele tehakse individuaaltööna ning hinda arvestatakse vastavalt ajakujule. Mida keerulisem tegumood, seda suurem on ajakulu ja seega ka kõrgem hind!
  • Ajakulu toote valmistamiseks ning materjali kulu arvestatakse eraldi!
  • Eritellimustel on väga oluline ka proovides käimine! Tavaliselt on valmistamise protsessis riideid vaja proovida 1-3 korda. Ilma proovideta ei saa tagada toodete istuvust!
  • Igasugune video ja pildi materjal on igati teretulnud ideede edastamiseks. Aga palume arvestada, et teiste brändide pealt me maha ei tee!
  • Minimaalne aeg tellimuse edastamiseks on poolteist kuud! Siis jõuame ilusti vajalikke materjale koguda ning ka proove teha!
  • Kindlasti tuleb  ka uurida, mis ettekirjutused on riietele mida võistlusel osaleja võisteldes kanda tohib!

Kui on küsimusi kirjuta julgelt!
NB!  Eritellimusel riided võistlustel osalemiseks või erinevatele esinemistele ei kuulu allahindluskampaaniate alla!
The Pole Mermaid - Fusion Pole Championship 2023 Maris Randmäe Fusion Pole Championship 2023 Yoko Tees - Exotic Generation 2024